2015 m. rugsėjo 22 d., antradienis

Naminiai mėsainiai

5 mėsainiams reikės:

5 bandelių (Bandeles galite pirkti, galite ir išsikepti. Šįkart bandelės keptos pagal saulėtos virtuvės receptą ir dėl smagumo įdėta į tešlą maistinių dažų)
500 g. maltos jautiesnos
Didelio raudonojo svogūno
Baltojo vyno acto
Druskos
Pipirų
Raudonėlių
Cukraus
Marinuotų agurkėlių
Čederio sūrio
Pomidorų padažo
Garstyčių
Salotų lapų

Mėsainių padažui:

2 šaukštai majonezo
1 šaukštas pomidorų padažo
1 šaukštelis tabasko padažo
1 šaukštelis vorčesterio padažo
1 šaukštelis brendžio arba burbono

Jei planuojate kepti bandeles patys, pirmiausia, pasiruoškite jas. Tuomet į jautienos faršą berkite druską, pipirus, raudonėlius, gerai išminkykite ir suformuokite vienodo dydžio paplotėlius. Juos dėkite į aiejumi pateptą lėkštę, apdenkite maistine plėvele ir dėkite į šaldytuvą bent pusvalandžiui.
Tuo tarpu susipjaustykite raudonąjį svogūną žiedais, apipilkite juos actu, užberkite po žiupsnelį druskos ir cukraus ir gerai išmaišykite. Taip pat sumaišykite padažą iš visų jam skirtų ingridientų.
Mėsos paplotėlius kepkite keptuvėje su šiek tiek aliejaus iki jūsų pageidaujamo iškepimo lygio. Man skaniausiai vidutiniškai iškepę. Iškepus mėsai, ant viršutinės paplotėlių pusės užtepkite šiek tiek garstyčių ir uždėkite čederio sūrio. Tuomet juos išimkite iš keptuvės.
Bandeles perpjaukite pusiau. Ant apatinės bandelės dalies tepkite paruoštą padažą, dėkite mėsos paplotėlį, porą griežinėlių agurkų, kelis raudonojo svogūno žiedus, salotų. Aptekite virutinę bandelės dalį pomidorų padažu ir dėkite ant viršaus. Dabar galite mėgautis!
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą